KAUNO KAZIO BINKIO TEATRAS
Teatras – jėga kuri atpalaiduoja, išvalo sielą ir prikelia naujiems gyvenimo iššūkiams.

Rengiame teatro terapijos seminarus, visiems, kurie nori atsikratyti kompleksų, atsipalaiduoti, nusipurtyti kasdienybės dulkes, pažinti save iš naujo, pažadinti dar neatrastus talentus, pažvelgti į save ir aplinkinius kitu žvilgsniu.

Seminaras „Lengvas bendravimo būdas“ (naudojami psichodramos ir teatrinės improvizacijos metodai)
Tikslai:
• Ugdyti laisvo bendravimo gebas, tolerantišką požiūrį į save ir kolegas.
• Atsipalaiduoti, leisti mintims, veiksmui, idėjoms lietis laisvai ir spontaniškai.
• Išsivaduoti iš gniaužiančių kompleksų ir nereikalingų ribų.
Skirtas įvairaus amžiaus žmonėms, bendradarbių kolektyvams, pedagogams, mokiniams, žmonėms, kurių profesija betarpiškai susijusi su bendravimu ir nuolatiniu kontaktu su skirtingais asmenimis ir nenumatytomis situacijomis.

Seminaras „Žaidime gimsta stebuklai“ (naudojami psichodramos ir teatrinės improvizacijos metodai)
Tikslai:
• Ugdyti gebas atsipalaiduoti nuo kasdienės įtampos, streso.
• Į nesėkmes pažvelgti su optimistine gaidele, užslopintas emocijas iškelti į paviršių ir jų atsikratyti.
Žaidimo galia buvo žinoma dar senovės Romoje, todėl tie, kurie mano, jog žaidimai – tik vaikams ir neatsakingoms „personoms“, labai klysta. Žaidimo metodai, taikant teatrinę improvizaciją, scenos judesio ir garso elementus, daro tikrus stebuklus. Po šių seminarų žmonės jaučiasi įgavę naujos, pozityvios energijos, sustiprinę pasitikėjimą savimi, kūrybiškai ir emociškai sustiprėję.
Tinka įvairiausio amžiaus grupėms.

Žaidybinis seminaras „Kūryba ir kolektyvinės idėjos“, skirtas atsipalaidavimui
Dažno kolektyvo biuras ar darbinė erdvė tėra žmonių suėjimo vieta, kuomet ryte bendradarbiai tiesiog pasisveikina ir vakare išsiskirsto, susipažinimas apsiriboja pareigų ir vardų žinojimu, o kartais ir to nėra. Kiekvienas žino, kad darbo kokybė labai daug priklauso nuo bendros atmosferos, darbuotojų santykių ir požiūrio į vienas kitą. Seminaro metu kolektyvai turi galimybę daug geriau pažinti savo kolegas, atsiskleisti patys, atsipalaiduoti. Dažnas kolektyvas būna labai nustebintas savo kūrybiniu potencialu, kurį tereikėjo išlaisvinti ir kuris duoda labai apčiuopiamų rezultatų įmonės darbo kokybei.

Pramoginis seminaras „Teatrinė improvizacija – puikus atsipalaidavimo, savianalizės ir kūrybiškumo ugdymo būdas“
Tikslai:
• Susipažinti su vaidybos ir improvizacijos pagrindais, spontaniškumo, scenos judesio principais.
• Atsipalaiduoti ir pasinerti į naujų galimybių pasaulį.
• Ugdytis ir lavintis gebėjimus, kurie padeda atsikratyti nerimo, baimės klysti, skatina drąsiau save išreikšti, pasitelkti intuiciją, spontaniškai demonstruoti kūrybines galias, įveikti ribojančius įsitikinimus, pasitikėti savimi, būti čia ir dabar, aktyviai klausytis, girdėti, matyti, pajausti, priimti šalia esantį, neblokuoti kito idėjų, būti atviram, nuoširdžiam, „be kaukės“, mokėti keisti statusą, reikšti emocijas.
• Ugdytis esmines žmogiškąsias kompetencijas – empatiją, toleranciją, pagarbą, mokėjimą suprasti ir priimti kitų individualumą.
• Lavintis viešo kalbėjimo, istorijų pasakojimo, vaidmenų ir atsakomybės pasiskirstymo, veikimo komandoje įgūdžius.

Atskiro seminaro trukmė – 6 val.
Kaina – 70–80 Lt.
Grupės dydis – nuo 12 iki 20 žmonių.
Seminarų vedėja – Nida Vita Žilinskienė – Kauno Kazio Binkio teatro vadovė-režisierė (nuo 1995 m.), Kauno Kazio Binkio teatro pedagogė (nuo 1999 m.), 2010–2012 m. išleidusi tris „Teatro pradžiamokslio“ (vasaros kursas) grupes. Lietuvos meno terapijos asociacijos narė.

Kontaktai: http://www.kbteatras.lt/news.php